O Nibe

Firma NIBE AB to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń grzewczych o charakterze EKOLOGICZNYM I ENERGOOSZCZĘDNYM. Szwedzki koncern NIBE AB zajmuje się ogrzewaniem od 1952 roku, a pompami ciepła od ponad 30 lat. Firma stała się liderem w sprzedaży ekologicznych urządzeń zapewniających komfort wewnętrzny w Europie i Ameryce Północnej.

Jedną z najważniejszych cech szwedzkiej filozofii użytkowej jest prostota, dlatego urządzenia NIBE są przyjazne i proste w obsłudze. Marka NIBE jest głęboko przeświadczona o tym, że pro-ekologiczność nie jest tylko modnym trendem, ale zjawiskiem i stylem bycia, dzięki któremu wszystkim nam będzie się żyło lepiej, dlatego też NIBE dba o to, aby opuszczające fabrykę produkty spełniały najwyższe normy jakości.

NIBE

Na NIBE składają się trzy podmioty: NIBE Elements, NIBE Stoves i NIBE Climate Solutions, w którego skład wchodzi obecnie ponad 50 firm. Firma NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. z siedzibą w Polsce dołączyła do rodziny w 2000 roku, z miejsca stając się LIDEREM w sektorze urządzeń cieplnych w naszym kraju.

Major

Niezwykle istotną cechą charakterystyczną dla wszystkich urządzeń z logo NIBE jest energooszczędność, ale wraz z nią użytkownicy otrzymują coś więcej – urządzenie będące swoistym manifestem polityki marki, która opiera się na edukowaniu społeczeństwa w zakresie odnawialnych źródeł energii. W tym celu powołana została ZIELONA ESKADRA prowadzona przez MAJORA GREENA.

Jesteśmy marką, która kształtuje najnowsze trendy w zakresie rozwiązań ekologicznych. Jako lider w sprzedaży pomp ciepła w Polsce i Europie Północnej chcemy w przystępny sposób wytłumaczyć społeczeństwu, dlaczego dbałość o planetę należy rozpocząć od troski o swój mikroświat, czyli dom. Instalując pompę ciepła czy rekuperator nie tylko oszczędzamy, ale również rzeczywiście zmieniamy świat na lepsze. Nie trujemy siebie, przyjaciół, rodziny. Pompa ciepła nie stanowi rozwiązania przyszłości, a teraźniejszości. Stąd pomysł na Zieloną Eskadrę – kampanię społeczną, która uświadomi ludziom, czym w zasadzie oddychamy. A Major Green wytłumaczy nam tajniki ekologii.

- tłumaczy dr inż. Małgorzata Smuczyńska, Brand Manager marki NIBE w Polsce.

NIBE

Choć swoją działalność NIBE rozpoczęła od podstawowych produktów grzewczych, obecnie oferuje szereg najnowocześniejszych kompleksowych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Oferta marki obejmuje zróżnicowane grupy produktów możliwych do instalacji właściwie w każdym budynku:

  • Gruntowe pompy ciepła
  • Powietrzne pompy ciepła
  • Wentylacyjne pompy ciepła
  • Pompy ciepła powietrze/powietrze
  • Rekuperatory i moduły wentylacyjne
  • Zbiorniki do pomp ciepła

Więcej informacji o pompach ciepła NIBE znajdziesz na stronie: www.nibe.pl