O Kampanii

Kampania ZIELONA ESKADRA jest inicjatywą firmy Nibe-Biawar Sp. z o.o., należącej do szwedzkiego koncernu NIBE, producenta energooszczędnych urządzeń grzewczych wykorzystujących ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII. Marka od 65 lat działa w zgodzie z ideą ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, promując ekologiczne rozwiązania techniczne, a także prośrodowiskowe postawy wśród odbiorców swoich produktów.

Lagom

Kluczowym elementem, pozwalającym na zrozumienie tego przesłania, jest LAGOM (szwedzki styl życia), czyli skromność, równowaga, postawa proekologiczna, cieszenie się codziennością. Produkty sygnowane logo NIBE doskonale wpisują się w ten sposób myślenia, ponieważ są energooszczędne i całkowicie przyjazne środowisku.

ZIELONA
ESKADRA

ZIELONA ESKADRA jest manifestacją postawy NIBE względem współczesnych problemów środowiskowych. Członkowie ESKADRY w życiu zawodowym i prywatnym, podczas pracy, zakupów, odpoczynku czy rekreacji dbają o siebie, swoje otoczenie i środowisko. Kształtują codzienność i przyszłość w oparciu o zdrowy i aktywny tryb życia. Dołącz do Nas!

Chcemy

CHCEMY tworzyć postawy, za którymi pójdą inni.
CHCEMY tworzyć szeregi tych, którzy walkę o czyste środowisko i poprawę jakości życia zaczynają od zmiany siebie samych, własnych nawyków i indywidualnego wpływu na otoczenie.
CHCEMY wskazywać najlepsze wzorce, ciekawe rozwiązania, problemy do załatwienia. Nie będziemy piętnować winnych.
CHCEMY ich przeciągnąć na naszą stronę. Szeregi ZIELONEJ ESKADRY będą otwarte dla każdego rekruta.

Major

Na naszym czele stoi MAJOR GREEN, będący głównym bohaterem kampanii. Posiada specjalny gadżet – skaner środowiska, dzięki któremu może wykrywać najmniejsze nawet skażenia powietrza. Będzie edukował, wskazywał, doradzał nam.

Dokonania ZIELONEJ ESKADRY zapiszemy na łamach tej strony internetowej w postaci tekstów, animacji, komiksów. Opowiemy w nich o zjawiskach, postawach, wydarzeniach i rozwiązaniach technicznych mających przybliżyć nas do idei czystego środowiska i lepszego życia.

Bądźcie z nami!